تاریخ : سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹ 19 رجب 1442 Tuesday, 2 March , 2021
0

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران

 • کد خبر : 10638
 • 01 بهمن 1399 - 18:40
تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران نشانه چیست و دیدن آن در خواب چه مفهومی دارد؟ از آنلی بیتون آمده است اگر کسی در خواب خود بیند که از دهان فردی دیگر بوی بد و نامطبوع آمد تعبیرش آن است که مردمان از وی به بدی یاد کنند. در این بخش از تعبیر خواب شب […]

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران نشانه چیست و دیدن آن در خواب چه مفهومی دارد؟ از آنلی بیتون آمده است اگر کسی در خواب خود بیند که از دهان فردی دیگر بوی بد و نامطبوع آمد تعبیرش آن است که مردمان از وی به بدی یاد کنند. در این بخش از تعبیر خواب شب تاب می خواهیم همه آنچه را که قرار است درباره تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران بدانید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران نشانه چیست و دیدن آن در خواب چه مفهومی دارد؟در این بخش از تعبیر خواب شب تاب می خواهیم همه آنچه را که قرار است درباره تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران بدانید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

در کتب بسیاری از مفسران اسلامی آمده است هر نوع بو و رایحه ای در خواب بیانگر شرایط یا موقعیت های خاصی هستند که ما را به سمت خود جذب می کنند.بسیاری از معبران چنین می گویند دهان در خواب نشان دهنده کام است و تلخی یا بوی بد آن نرسیدن به کامروایی است.در روایت دیگری دهان با بوی طبیعی در خواب هیچ گونه تفسیری ندارد.آنچه که از چنین تعابیری بر می آید بوی بد دهان دیگران در خواب به گونه ای که موجبات آزارمان را فراهم آورد می تواند دال بر برانگیختن احساسات ما در موقعیت های مختلف باشد.

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران نشانه چیست

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران از دیدگاه آنلی بیتون

از آنلی بیتون آمده است اگر کسی در خواب خود بیند که از دهان فردی دیگر بوی بد و نامطبوع آمد تعبیرش آن است که مردمان از وی به بدی یاد کنند.در روایت دیگری از آنلی بیتون چنانچه در خواب خود دیدید که از دهان فردی دیگر بود بد آمد به مجرد آنکه زن باشد تعبیرش آن است که او را صاحب فرزندی ناصالح و بدکردار می شود.اما اگر مرد باشد نشانه چنین خوابی این است که در به دست آوردن مال حرام مشغول است.

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران به روایت از اسماعیل بن اشعث

اسماعیل بن اشعث درباره تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران چنین روایت می کند اگر در خواب ببینید که از دهان فرد دیگری بوی بد و نامطبوعی خارج می شود چنین خوابی می تواند یک هشدار برای وی در عالم بیداری باشد.در واقع مفهوم خواب این است که آن فرد برای خارج کردن هر حرفی از دهان هیچ گاه فکر نمی کند.به عبارتی بدون مزه مزه کردن واژه ها و کلمات آن ها را بیان می کند.

در روایت دیگری از اسماعیل بن اشعث اگر کسی خواب بیند که از دهان پدر خود بوی بد و نامطبوعی خارج گشت معنی اش آن است که آن شخص اعمال نیکی که به سبب منت نهادن برای مردم انجام داده است باطل شده و ثوابش به وی نخواهد رسید.همچنین اگر در خواب خود بینید یکی از اطرافیان یا اعضای خانواده تان از بوی بد دهان خود رنج می برد به گونه ای که ترس از دهان باز کردن در میان مردم را دارد چنین خوابی بر این موضوع اشاره دارد که شخص مال حرام خورد و از رسوا شدن در میان مردم هراس دارد.

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگری از دیدگاه لیلا برایت نشانه چیست؟

لیلا برایت می گوید تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران بر غم و ناراحتی بسیار برای آن شخص دلالت دارد.اگر کسی در خواب بیند که در میان جمعی از دوستان قرار دارد به طوری که از دهان هر یک از آنان بوی بد و زننده ای خارج می شود چنانچه بیننده خواب از وضعیت به وجود آمده احساس ناخوشایندی نداشته باشد به این معنی است که غم و اندوه بسیاری به دور از شخص خواب بین حاصل می آید.اما اگر بوی بد دهان دیگران در خواب باعث رنجش و آزار بیننده خواب شود تعبیر چنین خوابی این است که غم و ناراحتی در عالم بیداری دامن وی را نیز می گیرد.

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران به روایت از جابر مغربی

از جابر مغربی چنین روایت می شود شنیدن بوی بد دهان دیگران در خواب به معنای بیماری و فرا رسیدن مرگ در عالم بیداری است.بنا به این تعبیر اگر در خواب خود دیدید که در کنار فردی قرار دارید که بوی بد دهان وی باعث رنجش شما می شود تعبیر چنین خوابی بر بیماری فرد در دنیای واقعی دلالت دارد.

تعبیر خواب بوی بد دهان دیگران به روایت از محمد بن سیرین

محمد بن سیرین بوی بد دهان دیگران در خواب را بر نکوهش شخص توسط اطرافیانش تعبیر می کند.بنا به این تعبیر اگر کسی خواب بیند که از دهان شخص یا اشخاصی بوی بد خارج گشته چنانچه چهره آن ها بر بیننده خواب معلوم باشد به این معنی است که آنان در موقعیتی بد از خود قرار می گیرند که اصلا انتظارش را ندارند.

تعبیر خواب بوییدن بوی بد دهان دیگران

در تعبیر دیگری از محمد بن سیرین بوییدن بوی بد دهان دیگران در خواب بر پایان ذلت ها و خوشی ها دلالت دارد.اگر کسی خواب بیند که در حال بوییدن دهان فرد دیگری است.به این معنی است که خوشی های زندگی برای وی تمام شده و رنج و ناراحتی آغاز می شود.

تعبیر خواب بوییدن بوی بد دهان دیگران به روایت امام صادق

امام جعفر صادق (ع) تعبیر خواب بوییدن بوی بد دهان دیگران را بر هشت وجه می داند

 • اول از دست دادن خانه و کاشانه
 • دوم تزلزل در موقعیت کاری
 • سوم بسته شدن در کارها
 • چهارم از دست دادن مال و دارایی
 • پنجم تاخیر در برآورده شدن حاجات
 • ششم غلام و کنیز شدن
 • هفتم رنج و محنت
 • هشتم مرگ

تعبیر خواب بوییدن بوی بد دهان دیگران از دیدگاه لوک اوینتهاو

لوک اوینتهاو می گوید اگر در خواب، خود را در حال بوییدن بوی دهان فرد دیگری دیدید چنانچه فرد یکی از اعضای خانواده تان باشد اگر بوی دهان وی بد و غیر طبیعی باشد تعبیرش آن است که از اتفاقات ناخوشایند احساس نامطلوبی دارید.این خواب بیانگر آن است که شما کارهایی را انجام می دهید که هم مورد آزار خودتان شده و هم دیگران را مورد رنجش قرار می دهید.از تعبیر دیگری از لوک اوینتهاو اگر کسی خواب بیند که در حال بوییدن بوی دهان همسر خود است اگر از دهان وی بوی نامطبوعی خارج شد بر این موضوع اشاره دارد که در وضعیت خانوادگی نامطلوبی قرار می گیرد.به عبارتی دیگر نعمت و رفاه برای مدتی از خانه آن ها کوچ می کند.

تعبیر خواب بوییدن بوی بد دهان دیگران از دیدگاه ابراهیم کرمانی

از ابراهیم کرمانی نقل شده است اگر کسی در خواب خود بیند که در حال بوییدن بوی بد دهان دیگران است به گونه ای که خود از کارش احساس نامطلوبی دارد تعبیر چنین خوابی در عالم بیداری بر چند وجه است:

 • اول از دست دادن مقام و جایگاه خود
 • دوم کم اهمیت شدن
 • سوم احساس خطر کردن
 • چهارم بیماری

لینک کوتاه : http://shabtob.ir/?p=10638

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.