تاریخ : سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹ 19 رجب 1442 Tuesday, 2 March , 2021
0

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زنده چیست؟

  • کد خبر : 10912
  • 09 بهمن 1399 - 13:18
تعبیر خواب خواستگاری مرده از زنده چیست؟

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زنده نشانه چیست و دیدن آن چه مفهومی دارد؟ از دیدگاه بسیاری از معبرین غربی به طور کلی از در خواب کسی مرده از زنده خواستگاری کند تعبیرش خوب نیست. بنا به دیدگاه روانشناسی کارل گوستاو نیز اگر کسی خواب بیند که مرده ای از وی با هدف ازدواج خواستگاری […]

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زنده نشانه چیست و دیدن آن چه مفهومی دارد؟ از دیدگاه بسیاری از معبرین غربی به طور کلی از در خواب کسی مرده از زنده خواستگاری کند تعبیرش خوب نیست. بنا به دیدگاه روانشناسی کارل گوستاو نیز اگر کسی خواب بیند که مرده ای از وی با هدف ازدواج خواستگاری می کند به این معنی است در جایی که انتظارش را ندارد ضرری با او خواهد رسید. اما چنانچه بیند که وی به پیشنهاد خواستگاری مرده جواب رد داد تعبیرش نیک و پسندیده است. به گونه ای که مشکلی برای بیننده خواب در عالم واقعیت پیش نمی آید.

در ادامه این بخش از تعبیر خواب شب تاب همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری راجع به تعبیر خواب خواستگاری مرده از زنده به نقل از معبرین بزرگ اسلامی و عربی را در اختیارتان قرار دهیم.

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زنده نشانه چیست؟

به روایت از محمد بن سیرین اگر دختر جوان و مجردی در خواب خود بیند که مرد مرده ای زنده گشته و از وی برای ازدواج خواستگاری می کند تعبیرش آن است که در زندگی واقعی در کارهایش گره افتاده و مشکلاتی به دور از انتظار دامنش را خواهند گرفت.

به روایت دیگری از محمد بن سیرین چنانچه زنی در خواب خود ببیند مرد مرده ای از او خواستگاری می کند اگر او را نشناسد و بداند که رخت و کفت مردگان به خواستگاری او آمده است ایشان دیدن چنین خوابی را به فرا رسیدن مرگ بیننده آن تعبیر کرده اند.

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زنده به روایت از شیخ طوسی

از شیخ طوسی چنین آمده است اگر کسی در خواب خود بیند در جلسه خواستگاری حضور دارد و از وی با نشان و انگشتر طلا خواستگاری می کنند تعبیر چنین خوابی بسیار مبارک و میمون است و معنی آن دریافت خبرهای بسیار خوب در آینده است. اما چنانچه دوشیزه ای در خواب خود ببیند مردی مرده و با کفن مردگان از وی خواستگاری کرد تعبیرش آن است که شانس و خوش اقبالی از زندگی بیننده خواب رخت برخواهد بست.

امام جعفر صادق (ع) دیدن چنین خوابی را بر پنج وجه تعبیر کرده است:

  • اول از دست دادن مرتبه و بزرگی
  • دوم بیماری و از بین رفتن سلامت جسمانی
  • سوم تمام شدن خرمی و شادمانی
  • چهارم ضرر و زیان مالی
  • پنجم مرگ

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زن حامله

علامه طباطبایی چنین روایت می کند: اگر زنی حامله و در آستانه وضع حمل در خواب خود بیند که مرد مرده ای از خواستگاری می کند چنانه انگشتر طلا با رنگ زرد براق در انگشت وی انداخت تعبیر خوابش آن است که در زندگی واقعی مورد تهمت دیگران قرار می گیرد.

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زن بیوه

از شیخ طوسی و علی مدنی چنین روایت گشته اگر زنی مطلقه و بیوه خواب بیند که مرد مرده ای از او خواستگاری می کند چنانچه بداند که این حادثه سرانجام به ازدواج و برپایی بساط عقد و عروسی ختم گردید نشانه آن است که بیننده خواب در زندگی واقعی از لذت های زندگی محروم می شود. چنانچه خواب بیند که مرده بر انگشت وی حلقه نامزدی انداخت نشانه آن است بیمار گشته و به مریضی سخت مبتلا می شود.

چنانچه بیند که با وی به رقص و پایکوبی پرداخت چنین خوابی به مرگ تعبیر می شود.

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زن نابکار

از کتاب سرزمین رویاها چنین آمده است اگر زنی نابکار و نالایق در خواب خود بیند که مرد مرده ای از وی خواستگاری می کند. چنانچه مرد مرده از نظرش غریبه و ناشناس آید نشانه خوابش این است که به زودی کارهای سخت و لاینحلی بر دوشش خواهد افتاد. اما اگر بیند که به پیشنهاد خواستگاری مرده در خواب جواب منفی داد به این معنی است که اوضاع و احوالات دنیا بر وی کمی آسانتر می شود. به نقل از کتاب سرزمین رویاها دیدن چنین خوابی هشداری است بر بیننده آن که مورد آمرزش و رحمت الهی واقع گشته است.

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زن باکره

ابراهیم کرمانی درباره تعبیر خواب خواستگاری مرده از زن باکره گفته است: چنانچه دختری جوان و دوشیزه در خواب خود مرده ای را بیند که رخت و لباس دامادی بر تن دارد و در حال خواستگاری از او می باشد اگر بیننده خواب در زندگی واقعی یک رابطه عاشقانه را تجربه می کند خوابش بر جدایی و طرد شدن تعبیر گشته است.

به روایت از محمد بن سیرین اگر دختری دوشیزه در خواب خود مرده ای را بیند که با هدف پیمان و ازدواج از وی خواستگاری می کند اگر به پیشنهاد وی جواب مثبت داد نشانه آن است که کسی در زندگی واقعی بیننده خواب نفاق و تفرقه ایجاد می کند.

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زنده از دیدگاه آنلی بیتون

بر اساس دیدگاه آنلی بیتون اگر پسری در خواب بیند که خود مرده و از زن مورد علاقه اش درخواست ازدواج می کند چنانچه بیند جشن مربوط به خواستگاری بسیار بزرگ و باشکوه است که در آن به رقص و پایکوبی می پردازند نشانه آن است که شخص یا یکی از بستگانش به گرفتاری مالی یا بیماری جسمانی مبتلا می شود.

در تعبیری از آنلی بیتون اگر دختری خواب بیند که یکی از بستگان وی فوت شده و با لباس و کفن مردگان به خواستگاری او آمد چنانچه خود از چنین وضعیت پیش آمده ای احساس پریشان و نگرانی داشته باشد معنی این خواب در به دری و آوارگی برای صاحب آن در عالم واقعیت است. در مجموع و از دیدگاه آنلی بیتون تعبیر خواب خواستگاری مرده از زنده به شرط آنکه بیننده خواب دختر یا زنی باشد در هنگام سپیده صبح بر پریشانی و آشفتگی فرد در کارهایش دلالت دارد.

تعبیر خواب خواستگاری مرده از زن شوهردار به روایت از جابر مغربی

از جابر مغربی چنین روایت شده که اگر زن متاهل و شوهرداری در خواب بیند که مرده ای از وی خواستگاری می کند اگر مرده بر وی ناشناس و غریبه باشد به عبارتی چهره اش بر وی نامعلوم باشد چنین خوابی به این معنی است تکلیف و مسئولیتی سنگین بر بیننده خواب محول می گردد که انجام آن برایش سخت و دشوار است.

مطالب مرتبط :

تعبیر خواب خواستگاری برای مرده چیست؟

تعبیر خواب برگشتن خواستگار قبلی

همه چیز درباره تعبیر خواب جواب رد دادن به خواستگار

تعبیر خواب پشیمان شدن خواستگار

لینک کوتاه : http://shabtob.ir/?p=10912

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.