تاریخ : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ 20 رجب 1442 Wednesday, 3 March , 2021
0

تعبیر خواب رفتن به مشهد با پای پیاده چیست؟

  • کد خبر : 10460
  • 27 دی 1399 - 16:53
تعبیر خواب رفتن به مشهد با پای پیاده چیست؟

تعبیر خواب رفتن به مشهد با پای پیاده چیست و دیدن آنچه مفهومی دارد؟ بسیاری از معبران اسلام دیدن خواب رفتن به مشهد با پای پیاده را بر برآورده شدن حاجات تعبیر کرده اند. به موازات آن اگر کسی خواب بیند که با قدم های سریع به سوی بارگاه متعالی امام رضا برای طواف حرم […]

تعبیر خواب رفتن به مشهد با پای پیاده چیست و دیدن آنچه مفهومی دارد؟ بسیاری از معبران اسلام دیدن خواب رفتن به مشهد با پای پیاده را بر برآورده شدن حاجات تعبیر کرده اند. به موازات آن اگر کسی خواب بیند که با قدم های سریع به سوی بارگاه متعالی امام رضا برای طواف حرم می شتابد تعبیر خوابش این است که حاجت و آرزویی که در دل دارد برآورده می شود. اگر وام دار است قرضش ادا می شود. اگر مجرد و در شرف ازدواج است گره از بختش باز می گردد. اگر در آرزوی داشتن اولاد است خداوند فرزندی صالح به وی عطا می کند. اگر بیمار است شفا می یابد.

تعبیر خواب رفتن به مشهد با پای پیاده به روایت محمد بن سیرین

ابن سیرین درباره تعبیر خواب رفتن به مشهد با پای پیاده چنین روایت می کند: اگر کسی خواب بیند که با پای پیاده به زیارت حرم مطهر امام رضا می رود معنی اش آن است که نذری ادا نشده دارد و بایستی آن را ادا کند. به روایت دیگری از ایشان زیارت بارگاه متعالی امام رضا با پای پیاده به در آسایش و امنیت قرار گرفتن شخص خواب بین و برآورده شدن حاجات و آرزوهای وی دلالت دارد.

در تعبیر دیگری از ایشان اگر کسی خواب بیند نفس نفس زنان و گریه کنان با پای پیاده برای زیارت به سمت مشهد قدم بر می دارد چنانچه خواب وی در هنگام اذان صبح و یا طلوع آفتاب باشد بی شک این خواب در سریع ترین زمان تعبیر می گردد. اگر فرد خواب بین امورات مهمی در پیش دارد موفقیت وی در انجام آن ها تضمینی است. همچنین اگر برای رضای خدا عملی انجام داده ثواب حج برای وی نوشته شده است.

تعبیر خواب رفتن به مشهد با پای پیاده

تعبیر خواب رفتن به مشهد با پای پیاده به روایت ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی می گوید اگر کسی خواب بیند که با پیاده عازم مشهد گشته اما زیارت نمی کند معنی اش آن است که راه و سفری طولانی در پیش دارد. در روایت دیگری از ایشان تعبیر خواب با پای پیاده به مشهد رفتن بر استقامت وی در دین و دنیا دلالت دارد.

اگر شخصی خواب بیند که قدم زنان راهی مشهد گشته است به طوری که از راه رفتن خسته نمی شود. چنانچه ادامه راه برای وی در خواب زیبا و فرح بخش باشد به گونه ای که سراسر باغ ها با گل و گیاهان زیبایی سر راهش قرار گرفته باشند تعبیر چنین خوابی این است که شخص خواب بین به ثروت بسیاری از راه حلال دست می یابد.

تعبیر خواب رفتن به مشهد با پای پیاده به روایت دانیال نبی

دانیال نبی می فرماید اگر کسی خواب بیند که به تنهایی یا به همراه خانواده با پای پیاده به سمت بارگاه ملکوتی امام رضا می رود چنانچه در میانه راه تشنه و خسته گشت به این نشانه است که به زودی درهای رحمت الهی بر شخص خواب بین و خانواده اش گشوده شده و روشنایی و امید بلا وصفی از سوی پروردگار وارد زندگیشان خواهد شد. همچنین به روایت ایشان دیدن چنین خوابی در هنگام اذان صبح و یا طلوع آفتاب یک دلیل محکم برای رهایی از غم و ناراحتی و برآورده شدن حاجات است.

دانیال نبی در روایت دیگری می فرماید اگر کسی خواب بیند که با فرد ناشناسی که چهره اش بر وی معلوم نیست با پای پیاده راهی مشهد شده است تعبیر چنین خوابی این است که به زودی فرد مهم و با نفوذی وارد زندگی او می شود که تاثیرات بسیار موثری در سرنوشت و یا حتی موقعیت های شغلی اش خواهد گذاشت.

لینک کوتاه : http://shabtob.ir/?p=10460

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.