تاریخ : شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹ 23 رجب 1442 Saturday, 6 March , 2021
0

تعبیر خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن

  • کد خبر : 10494
  • 28 دی 1399 - 18:56
تعبیر خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن

در این بخش از تعبیر خواب شب تاب می خواهیم به ارائه مطالبی در خصوص تعبیر خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن بپردازیم. در حالت کلی دیدن خواب مشهد رفتن و زیارت کردن تعبیر نیک و پسندیده ای دارد. زیرا بیانگر برآورده شدن آرزوها و حاجات توسط حرم مطهر امام رضا است که در […]

در این بخش از تعبیر خواب شب تاب می خواهیم به ارائه مطالبی در خصوص تعبیر خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن بپردازیم. در حالت کلی دیدن خواب مشهد رفتن و زیارت کردن تعبیر نیک و پسندیده ای دارد. زیرا بیانگر برآورده شدن آرزوها و حاجات توسط حرم مطهر امام رضا است که در خواب دیده شده است.

در این بخش از تعبیر خواب شب تاب می خواهیم به ارائه مطالبی در خصوص تعبیر خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن بپردازیم. در حالت کلی دیدن خواب مشهد رفتن و زیارت کردن تعبیر نیک و پسندیده ای دارد. زیرا بیانگر برآورده شدن آرزوها و حاجات توسط حرم مطهر امام رضا است که در خواب دیده شده است. بی شک عکس آن یعنی سفر کردن به مشهد ولی زیارت نکردن می تواند تعبیری متفاوت و بعضا عکس را داشته باشد. بدین معنا اگر کسی در خواب خود بیند که به شهر مقدس مشهد سفر کرده است بی آنکه به زیارت حرم مطهر امام رضا رود تعبیرش آن خواهد بود که در زندگی واقعی خود نذری ادا نشده دارد که بایستی هرچه سریع تر آن را ادا کند.

تعبیر خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن

تعبیر خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن به روایت معبران اسلامی

در کتب تفسیر اسلامی آمده است اگر شخصی خواب بیند که خود به تنهایی یا با جمعی از دوستان به نیت زیارت عازم مشهد شده اند به گونه ای خود را در آنجا آشفته و پریشان حال بیند چنانچه از ثواب زیارت بی نصیب بماند تعبیرش آن است که به زودی شر دشمنان و بدخواهان دامنش را می گیرد.

امام صادق می فرماید: تعبیر رفتن به مکانی مقدس ولی زیارت نکردن در خواب بر سه وجه است:

  • اول زندانی شدن
  • دوم رنج و محنت
  • سوم غم و اندوه

تعبیر خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن به روایت ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی رفتن به مکانی مقدس همچون مشهد و زیارت از حرم مطهر امام رضا در خواب را ایمن شدن از بلایا و مشکلات تعبیر می کند. به روایت ایشان چنانچه کسی در خواب خود را در شهر مقدس مشهد بیند اما نتواند به بارگاه ملکوتی امام رضا نایل آید تعبیر چنین خوابی این خواهد بود که فرد خواب بین در معرض بلا و ناراحتی های زندگی در امان نیست. گاهی اوقات کسانی که با چنین رویاهای شبانه مواجه می شوند ممکن است در عالم بیداری اعمالی انجام داده باشند که باعث شده ثواب و برکت از زندگیشان دور شود.

محمد بن سیرین می گوید رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن یک شخص در خواب می تواند تعبیری همچون ارتباط شخص خواب بین با افراد فاسد و جاهل در دنیای واقعی داشته باشد که زندگی و اعمال وی را به تباهی کشیده اند.

دیدگاه مسیحیان درباره تعبیر خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن

مسیحیان چنین باور دارند اگر دیدن خواب رفتن به مشهد ولی زیارت نکردن نتیجه اعمال و کردار ناپسند شخص یا اشخاص خواب بین در زندگی واقعی است. آن ها اعتقاد دارند چنانچه شخصی چنین خوابی را بیند معنی اش آن است که چون از لطف و رحمت پروردگار خود غافل گشته است از این رو ترس در زندگی وی حاکم گشته و خود را پریشان حال می بیند.

منوچهر مطیعی می گوید زائر بودن به یک مکان مقدس و زیارت کردن به معنای ایجاد تغییرات بزرگ در انسان است. به روایت ایشان زیارت نکردن از بارگاه های ملکوتی همچون حرم مطهر امام رضا در خواب به معنای آن است ما اسیر سرکشی های درون خود شده و همچنان نمی توانیم درک کاملی از خود و اطرافمان داشته باشیم.

لینک کوتاه : http://shabtob.ir/?p=10494

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.