تاریخ : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ 20 رجب 1442 Wednesday, 3 March , 2021
0

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین چیست؟

 • کد خبر : 10628
 • 10 اسفند 1399 - 2:00
تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین چیست؟

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین نشانه چیست؟ محمد بن سیرین چنین روایت می کند: اگر کسی در خواب خود بیند که فردی ناشناس شیشه عطری را به وی هدیه داد.چنانچه در خواب بیند که عطر بر روی زمین ریخته شد به گونه ای که هر دو از بوی خوش آن احساس رضایت داشتند به […]

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین نشانه چیست؟ محمد بن سیرین چنین روایت می کند: اگر کسی در خواب خود بیند که فردی ناشناس شیشه عطری را به وی هدیه داد.چنانچه در خواب بیند که عطر بر روی زمین ریخته شد به گونه ای که هر دو از بوی خوش آن احساس رضایت داشتند به این معنی است که از در موقعیت جدیدی از زندگی قرار می گیرد.

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین نشانه چیست؟بسیاری از معبرین اسلامی عطر را نماد هدیه و خبرهای خوش می دانند.به گونه ای که اگر شخصی خواب بیند که در حال بوییدن عطر است به این معنی است که به زودی شاهد خبرهای خوشحال کننده ای می شود.حال سوال اینجا است که آیا ریخته شدن عطر بر روی زمین در خواب نیز دارای همین معانی و تعابیر است؟ اگر شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که ریختن عطر روی زمین را در خواب دیده اید اگر کنجکاو هستید بدانید تعبیر چنین خوابی چیست با ما در سایت تعبیر خواب شب تاب همراه باشید تا همه آنچه را که قرار است درباره تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین بدانید مطالعه کنید.

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین نشانه چیست؟

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

از منوچهر مطیعی تهرانی نقل شده است اگر کسی در خواب خود شیشه عطری بیند که به ناگاه از دستش افتاد و عطر بر روی زمین ریخته و رایحه آن در هوا پخش شد چنانچه بیننده خواب از بوی عطر خوشش نیامد تعبیرش آن است که  در موقعیتی که انتظارش را ندارد خبرهای تکان دهنده ای به گوشش می رسد.خبرهایی که ممکن است ناراحت کننده نیز باشند.به روایت دیگری از ایشان اگر شخصی در خواب خود بیند که از روی عمد و در مقابل همگان شیشه عطری واژگون کند به گونه ای که عطر بر روی زمین ریخته شد چنانچه رایحه ای که از عطر پخش می شود برای همگان خوشایند باشد معنی اش آن است که آوازه و شهرت صاحب خواب به نیک نامی به گوش مردم خواهد رسید.اما اگر بوی خوشی از عطر در هوا پخش گردد به این معنی است که بیننده خواب به انسانی نیکنام و خوش آوازه شناخته نمی شود.

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین به روایت محمد بن سیرین

محمد بن سیرین چنین روایت می کند: اگر کسی در خواب خود بیند که فردی ناشناس شیشه عطری را به وی هدیه داد.چنانچه در خواب بیند که عطر بر روی زمین ریخته شد به گونه ای که هر دو از بوی خوش آن احساس رضایت داشتند به این معنی است که از در موقعیت جدیدی از زندگی قرار می گیرد که شانس و فرصت های زیادی برای پیشرفت و ترقی در اختیارش قرار داده می شود.

معنی ریخته شدن عطر روی زمین در خواب

در روایت دیگری از محمد بن سیرین آمده است که اگر فردی در خواب خود بیند که شخصی غریبه و ناشناس از جلو خانه وی رد شد و شیشه از عطر خالص و خوشبو را بر روی زمین ریخت تعبیر چنین خوابی این است که بیننده آن صاحب درجه بالایی از علم می گردد که همه مردم از آن بهره مند می شود.همچنین اگر کسی در خواب خود بیند که بر روی زمین خانه شان عطر زیادی ریخته است چنانچه بوی خوش عطر در هوا پخش شود تعبیرش آن است که مال و مکنت و دارایی اش فزونی یابد.

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین به روایت امام صادق

امام صادق (ع) تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین را بر هفت وجه می داند:

 • اول شنیدن سخنان خوش
 • دوم فزونی علم و سواد
 • سوم طبع نیکو
 • چهارم فزونی مال و مکنت
 • پنجم دریافت خبرهای خوش
 • ششم دین پاک
 • هفتم فزونی کرامت و بزرگواری

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین به روایت کارل یونگ

از برخی معبران غربی همچون کارل یونگ نقل شده است که اگر در خواب دیده شد که از روی خط شیشه عطر را به زمین انداخته و تمامی محتوای آن ریخته شد معنی اش آن است که بیننده این خواب به دنبال لذت های بیشتری در زندگی اش است.

به روایت دیگری از معبرین غربی اگر شخصی در خواب خود بیند که شیشه عطر خود را روی زمین خانه دیگران ریخته است نشانه آن است بیننده خواب در راه رسیدن به اهداف خود از دیگران کمک می گیرد تا بتواند بهترین راه حل ها را برای رفع مسائل پیش بینی نشده پیدا کند.

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین

تعبیر خواب ریختن عطر گرم بر روی زمین

به روایت از ابراهیم کرمانی ریختن عطر گرم روی زمین در خواب توسط بیننده آن بر پیدایش ماجراهای هیجان انگیز در زندگی واقعی وی دلالت دارد.بنا به این تعبیر اگر کسی در خواب بیند که شیشه عطر با رایحه گرم را بر روی زمین ریخت چنانچه از بوی آن احساس شادمانی کرد به این معنی است که به سرگرمی و ماجراهای مهیج دعوت می شود.

تعبیر خواب ریختن عطر تند بر روی زمین به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

از منوچهر مطیعی تهرانی چنین روایت شده است:اگر در خواب خود دیدید که شیشه عطر با رایحه تند بر روی زمینه ریخته است به طوری که هنوز از آن استفاده نکرده اید تعبیرش آن است که شانس و فرصت های ایده آلی سر راهتان قرار می گیرد اما شما از آن ها استفاده نمی کنید.در واقع این معبر اسلامی دیدن خواب عطر تند را بر پیدایش فرصت های نیک و پسندیده تعبیر می کند.چنانچه در خواب به طور غیر عمد بر روی زمین ریخته شود به این معنی است که بیننده خواب در عالم واقعی نمی تواند از آن ها به نفع خود استفاده کند.

تعبیر خواب ریختن عطر روی زمین به روایت از کتاب سرزمین رویاها

از کتاب سرزمین رویاها آمده است اگر کسی در خواب خود بیند که شیشه عطر را در مقابل همگان بر روی زمین ریخت سپس لباس های خود را از تن درآورده و به آن آغشته کرد در حقیقت دیدن چنین خوابی نشانه آن است که بیننده خواب در دنیای واقعیت همواره در تلاش است و می کوشد تا مورد ستایش دیگران قرار گیرد.

 

لینک کوتاه : http://shabtob.ir/?p=10628

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.