تاریخ : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ 20 رجب 1442 Wednesday, 3 March , 2021
0

تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش

  • کد خبر : 10164
  • 22 دی 1399 - 12:43
تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش

آیا می دانید تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش چیست و دیدن آن چه مفهومی دارد؟ اگرچه دیدن مدفوع در خواب و دنیای واقعی حس نامطلوبی را به بیننده القا می کند اما به موازات آن و در موقعیت های مختلف ممکن است تعابیری خاص را به همراه داشته باشد. به گونه ای که بسیاری […]

آیا می دانید تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش چیست و دیدن آن چه مفهومی دارد؟ اگرچه دیدن مدفوع در خواب و دنیای واقعی حس نامطلوبی را به بیننده القا می کند اما به موازات آن و در موقعیت های مختلف ممکن است تعابیری خاص را به همراه داشته باشد. به گونه ای که بسیاری از معبرین تعبیر خواب مدفوع بچه را نیکو می دانند.

تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش چیست؟

آیا می دانید تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش چیست و دیدن آن چه مفهومی دارد؟ اگرچه دیدن مدفوع در خواب و دنیای واقعی حس نامطلوبی را به بیننده القا می کند اما به موازات آن و در موقعیت های مختلف ممکن است تعابیری خاص را به همراه داشته باشد. به گونه ای که بسیاری از معبرین تعبیر خواب مدفوع بچه را نیکو می دانند.

به طور کلی تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش به مال و دارایی بسیاری دلالت دارد که در آینده ای نزدیک نصیب بیننده خواب می شود. به گونه ای که اگر شخصی خواب بیند بخشی یا تمامی فرش هایش را مدفوع بچه پوشانده معنی اش آن خواهد بود که مال و اموال بسیاری که ظن حرام بودن در آن وجود دارد نصیب بیننده خواب خواهد شد.

تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش به روایت محمد بن سیرین

محمد بن سیرین درباره تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش چنین روایت می کند: اگر در خواب دیدید در حال تمیز کردن و از بین بردن مدفوع بچه روی فرش هستید در حالی که بچه خودتان باشد معنی اش آن است که به مال و ثروت بسیاری دست خواهید یافت.

به روایت دیگری از ایشان اگر دختر مجردی خواب بیند که در حال نظافت مدفوع یک بچه ناشناس از روی فرش خود است اگر بچه دختر باشد و چهره وی بر بیننده خواب معلوم گردد تعبیرش آن است به زودی گره از بخت وی گشوده شده و ازدواج می کند. اما چنانچه بچه پسر باشد معنی اش آن خواهد بود که بیننده خواب در یک موقعیت کاری سودآور قرار می گیرد. هرچه مدفوع بچه در خواب تیره تر و بیشتر باشد به موازات آن در عالم بیداری موفقیت بیشتری نصیب بیننده خواب می گردد.

تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش به روایت امام صادق

امام صادق (ع) می فرماید چنانچه شخصی خواب بیند که فرش های وی را سراسر مدفوع بچه پوشانده اگر مدفوع اسهالی باشد تعبیر آن دارای چهار وجه است:

  • اول رسیدن به اموال و مکنت بسیار
  • دوم گشایش در مشکلات و رسیدن به آرامش
  • سوم رهایی و از رنج، غم و ناراحتی بسیار
  • چهارم شفا یافتن از بیماری دراز مدت

تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش به روایت خالد بن محد العنبری

روایت خالد بن محد العنبری درباره تعبیر خواب مدفوع بچه روی فرش اینچنین است: اگر شخصی خواب بیند که در یک مکان عمومی سراسر فرش شده قرار دارد در حالی که تمامی فرش ها با مدفوع بچه آغشته گشته است اگر بیند که دست در داخل مدفوع انداخته و بر دهان خود می گذارد به گونه ای که تمامی مردم به وی نگاه می کنند تعبیر چنین خوابی این است که به زودی صاحب منصب و موقعیتی والا خواهد شد که همه مردم از وی حساب می برند. به روایت دیگری از ایشان اگر بیننده خواب مرد باشد و بداند که در خواب خود لباس هایش در مقابل دیدگان مردم به مدفوع بچه آلوده شده است معنی اش آن است که به گناه و جرمی مرتکب می گردد که باعث آبروریزی و رسواییش می شود.

لینک کوتاه : http://shabtob.ir/?p=10164

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.