تاریخ : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ 20 رجب 1442 Wednesday, 3 March , 2021
0

تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه

  • کد خبر : 10118
  • 22 دی 1399 - 8:50
تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه

تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه چیست و دیدن آن چه مفهومی دارد؟ شاید گشتن به دنبال تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه کمی تعجب برانگیز باشد. اما دیدن چنین خوابی حقیقت دارد و ممکن است برای هر کسی اتفاق افتد. بسیاری از معبران و تفسیرگران خواب و رویا دیدن گربه در خواب […]

تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه چیست و دیدن آن چه مفهومی دارد؟ شاید گشتن به دنبال تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه کمی تعجب برانگیز باشد. اما دیدن چنین خوابی حقیقت دارد و ممکن است برای هر کسی اتفاق افتد. بسیاری از معبران و تفسیرگران خواب و رویا دیدن گربه در خواب را نماد طالع و نیک بختی می دانند.

تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه چیست و دیدن آن چه مفهومی دارد؟ شاید گشتن به دنبال تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه کمی تعجب برانگیز باشد. اما دیدن چنین خوابی حقیقت دارد و ممکن است برای هر کسی اتفاق افتد. بسیاری از معبران و تفسیرگران خواب و رویا دیدن گربه در خواب را نماد طالع و نیک بختی می دانند. با این اوصاف برخی مواقع نیز برای افرادی که آن را به شکل مرده در عالم خواب می بینند می تواند نشانه ای از اتفاقات شوم باشد. همچنین در برخی خواب ها و رویاهای شبانه دیدن گربه مرده بر ترس از دست دادن و یا ترس رویارو شدن با برخی واقعیت ها در دنیای واقعی دلالت دارد.

به روایت از بسیاری کتاب های قدیمی هر شخصی در خواب خود بیند که گربه ای مرده با جثه ای لاغر و نحیف در حیاط خانه خود دارد بیانگر آن است که از غم و ناراحتی بزرگ رنج می برد. همچنین اگر کسی خواب بیند تمامی اجزای بدن گربه مرده را قطعه قطعه می کند تعبیرش آن است که رفته رفته مالی از دستش می رود.

تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه به روایت محمد بن سیرین

محمد بن سیرین می گوید اگر در خواب ببینید که شخصی گربه مرده ای را به حیاط خانه تان انداخت تعبیرش آن است که آن شخص قصد از بین بردن و تخریب شهرت و موقعیت اجتماعیتان را دارد.

به روایت دیگر از ابن سیرین اگر زن حامله ای خواب بیند که در گوشه حیاط خود گربه مرده ای دارد تعبیرش آن است که مرحله سخت و طاقت فرسا از زندگی اش را سپری خواهد کرد. دیدن چنین خوابی برای یک زن باردار گواه بر این است که مراقب وضعیت جسمانی خود باشد.

تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه به روایت امام جعفر صادق

امام جعفر صادق دیدن گربه مرده در حیاط خانه در خواب را بر دزدی و فساد تعبیر می کند. به روایت دیگری از ایشان تعبیر چنین خوابی بر پنج وجه دلالت دارد:

  • اول دزدی و سرقت از بیننده خواب
  • دوم زنی غماز و سودجو که در پی ضربه زدن به بیننده خواب است
  • سوم بیماری
  • چهارم رنج و مصیبت
  • پنجم خشونت و دشمنی

تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه به روایت ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی درباره تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه چنین روایت می کند: اگر کسی خواب بیند که در گوشه حیاط خانه خود گربه مرده ای را پیدا کرد به گونه ای که از دیدن آن ترس و وحشت به جانش افتاد تعبیرش آن است که در دنیای واقعی دزدی به خانه ای او حمله می کند که وی را به ترس و وحشت می اندازد.

همچنین اگر کسی خواب بیند که گربه مرده ای در حیاط خانه خود دارد و قصد خوردن گوشت آن را دارد نشانه آن است که از جایی که انتظارش را مالی به دست می آورد.

تعبیر خواب گربه مرده در حیاط خانه به روایت آنلی بیتون

به روایت آنلی بیتون دیدن گربه مرده در حیاط خانه چنانچه جثه گربه لاغر و نحیف باشد بر این موضوع دلالت دارد که خبرهای بد و ناخوشایندی به بیننده خواب می رسد. به گونه ای که ممکن است یکی از عزیزان وی در آستانه مرگ باشد.

لینک کوتاه : http://shabtob.ir/?p=10118

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.